13 116 aktuálních nabídek
od 431 realitních kanceláří a soukromníků

Moovido s.r.o. - Vzkaz

Adresa: Pařížská 68/9, 11000 Praha
Telefon: +420 277 010 710
Sítě:
E-mail: info@moovido.cz
Web: https://www.moovido.cz/
Jsme nová, revoluční služba, se kterou prodáte vaši nemovitost snadno, rychle – a přesně tak, jak to chcete Vy. Rozsah služeb a podpory Moovida si zvolíte přesně podle Vašich požadavků a potřeb. Při prodeji si neúčtujeme žádnou provizi, platíte fixní, předem jasné atraktivní ceny – a můžete tak ušetřit desítky i stovky tisíc korun!

Poptávka

Nevyplňujte:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

TOPlist TOPlist