14 101 aktuálních nabídek
od 458 realitních kanceláří a soukromníků

Rezidence Nad Vltavou

Holešovice Praha 7

od 4.564.817 Kč
Dokončení výstavby:dokončeno
Počet bytů:114
Dispozice bytů:1+kk až 5+kk
Datum vložení:22. 11. 2017
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Rezidence Nad Vltavou se nachází v dynamicky se rozvíjející lokalitě Holešovic, v bezprostřední blízkosti centra Prahy. Velkou výhodou je perfektní dopravní dostupnost kamkoli po Praze. Exkluzivní byty ve čtyřech nejvyšších patrech nově dokončeného projektu zaujmou nejen luxusním standardem provedení, ale také romantickými výhledy na řeku, panorama Prahy, Pražský hrad a okolní pražské kopce.

Zájemci si mohou vybírat ze všech dispozic bytů – od praktických 1+kk pro jednotlivce nebo mladé páry až po prostorné 5+kk pro rodiny s dětmi. Ty jistě ocení soukromou zahradu s dětským hřištěm ve vnitrobloku. Dokonalou představu o unikátnosti bydlení v Rezidenci Nad Vltavou umožní individuální návštěva designově vybaveného bytu, která vytvoří jasnou představu budoucím bydlení v tomto výjimečném projektu.

Všechny nabízené byty mají klimatizaci, kvalitní dřevěná Eurookna, skleněná zábradlí, luxusní koupelny a kvalitní dřevěné podlahy. V sousedství se nachází řada restaurací, kaváren, obchodů a nejrůznějších služeb, ale také mnoho míst pro kulturní vyžití. V bezprostředním okolí jsou zdravotnická zařízení, pošta, základní a mateřské školy a další občanská vybavenost. K aktivní relaxaci pak vybízí blízkost Rohanského ostrova, který díky modernímu golfovému zázemí ocení zejména milovníci zeleného sportu. Cyklistům se zase doslova nabízí cyklostezky podél Vltavy.
Energetická třída
B - Velmi úsporná
Počet bytů:
114
Dispozice bytů:
1+kk až 5+kk
Datum vložení:
22. 11. 2017
Volné nemovitosti:

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

CENTRAL GROUP a.s.

Nemovitost nabízí

CENTRAL GROUP a.s.

Na strži 1702/65
Praha
14000

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (7+3) je: (10)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

CENTRAL GROUP a.s.

TOPlist TOPlist