14 585 aktuálních nabídek
od 500 realitních kanceláří a soukromníků

Rezidence Malvazinky

Praha Malvazinky

od 3.769.500 Kč
Dispozice bytů:1+kk až 5+kk
Velikosti od:29 m2
Velikosti do:115 m2
Datum vložení:3. 7. 2017
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Rezidence Malvazinky představuje 3 bytové domy ve velmi elegantním designu.

Důraz je kladen na jemné tóny a čistotu provedení stavby.Splňuje veškeré představy o komfortním bydlení v centru pražské metropole, v blízkosti přírodního parku Košíře. Výhledy na okolní bohatou zeleň popírají velkoměsto, přestože je v bezprostřední blízkosti.

Na výběr je celá řada bytových jednotek s výměrou od 29 m² do 115 m² s balkony, terasami a zahrádkami.

Kompaktní uspořádání obytného prostoru v 1 + kk je funkční a účelné, nezapomnělo se na dostatek úložného prostoru.

Byty 2+kk mohou být i vhodnou investiční příležitostí.

Vnitřní uspořádání bytových jednotek 3+kk ocení především mladé rodiny s dětmi, které mají rády soukromí.Výhledy na okolní bohatou zeleň popírají velkoměsto, přestože je v bezprostřední blízkosti.

Exkluzivní bydlení představují byty 4+kk a 5+kk - úžasné výhledy, velké terasy nebo předzahrádky – můžete mít i všechno najednou.

Rezidence Malvazinky naplňuje všechno to, co očekáváte od městského bydlení, a navíc umožňuje užívat všech výhod, které vyplývají z bezprostředního kontaktu s přírodou.

Prestižní čtvrť Malvazinky je snadno a rychle dostupná z centra města. Jen pár minut je vzdálen Anděl, s nespočtem obchodů, restaurací a barů, kde to žije 24 hodin denně…
Kategorie
Energetická třída
B - Velmi úsporná
Velikost nemovitostí:
29 m2 - 115 m2
Dispozice bytů:
1+kk až 5+kk
Datum vložení:
3. 7. 2017
Volné nemovitosti:

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

EXAFIN one, s.r.o.

Nemovitost nabízí

EXAFIN one, s.r.o.

Myslíkova 23
Praha
11000

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (4+3) je: (7)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

EXAFIN one, s.r.o.

TOPlist TOPlist