14 116 aktuálních nabídek
od 460 realitních kanceláří a soukromníků

Byty Sluneční stráň Mladá Boleslav

nedaleko historického centra Mladé Boleslavi

od 1.641.135 Kč
Počet bytů:60
Dispozice bytů:1+kk až 3+kk
Velikosti od:28 m2
Velikosti do:99 m2
Datum vložení:5. 12. 2017
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Představujeme Vám projekt výstavby nového uzavřeného rezidenčního projektu "Byty Sluneční Stráň Mladá Boleslav".

V rámci tohoto projektu máte možnost vybrat si z nabízených bytů o dispozici 1+kk až 3+kk.

Celý areál bytového komplexu bude oplocen, přístupný bude pouze přes rezidenční kartu pro majitele bytu. Většina těchto bytů bude disponovat balkónem nebo terasou.

Výměry bytů jsou od cca 28 m2 u typu bytu 1+kk až po výměru cca 90 m2 u typu bytu 3+kk. K bytům 1+kk a 2+kk náleží sklepní kóje o velikosti cca 2 m² a vyhrazené parkovací stání před domem. U bytů o dispozici 3+kk náleží k bytu garáž umístěná v přízemí objektu.

Bytové domy jsou umístěny v blízkosti centra města, vzdáleného cca 5 min. chůzí. Tato lokalita nabízí v okolí bohatou přírodu a vyžití. Nedaleko je údolí řeky Jizery, uměle vytvořená pláž, volnočasový areál Krásná Louka, lesopark Radouč, památka Michalovická Putna a například i golfové hřiště v Michalovicích.

Bytové domy jsou vsazeny do jihozápadní stráně, což dává bytům jedinečný výhled na údolí Jizeru a jeho krásné okolí. Předností těchto bytů je jejich vsazení do přírody, dobrá dopravní dostupnost, nedaleké historické centrum města a veškerá občanská vybavenost.
Energetická třída
B - Velmi úsporná
Velikost nemovitostí:
28 m2 - 99 m2
Počet bytů:
60
Dispozice bytů:
1+kk až 3+kk
Datum vložení:
5. 12. 2017

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

KUZO Partners s.r.o.

Nemovitost nabízí

KUZO Partners s.r.o.

Olbrachtova 599/8
Mladá Boleslav
29301

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (2+8) je: (10)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

KUZO Partners s.r.o.

TOPlist TOPlist