14 116 aktuálních nabídek
od 460 realitních kanceláří a soukromníků

Byty Cukerní Čakovice

ulice Cukerní, Praha - Čakovice

od 2.906.965 Kč
Počet bytů:19
Dispozice bytů:1+kk až 4+kk
Velikosti od:46 m2
Velikosti do:188 m2
Datum vložení:5. 12. 2017
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

V rámci projektu výstavby bytů v ulici Cukerní v historickém centru obce Čakovice Vám nabízíme 19 bytových jednotek o dispozici 1+kk - 4+kk, které jsou umístěny v novostavbách čtyř atypických bytových domů.

Bytové jednotky mají prostorné terasy a balkony, jednotky v 1. nadzemním podlaží mají navíc k dispozici i předzahrádku. Uvedené bytové jednotky budou prodávány do osobního vlastnictví. Domy mají pouze tři nadzemní podlaží, v jednom podzemním podlaží budou umístěny parkovací místa a sklepní kóje.

Projekt výstavby bytů v Cukerní ulici byl navržen architektem tak, aby se stal přirozenou součástí stávající rodinné zástavby v této ulici.

LOKALITA

Atypické bytové domy jsou umístěny v samotném centru Čakovic, v poslední volné proluce v ulici Cukerní. Tato lokalita se nachází v blízkosti zámeckého parku, v okolí budoucího bytového domu je stávající zástavba rodinných domů.
Energetická třída
B - Velmi úsporná
Velikost nemovitostí:
46 m2 - 188 m2
Počet bytů:
19
Dispozice bytů:
1+kk až 4+kk
Datum vložení:
5. 12. 2017
Stránka projektu:

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

KUZO Partners s.r.o.

Nemovitost nabízí

KUZO Partners s.r.o.

Olbrachtova 599/8
Mladá Boleslav
29301

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (7+5) je: (12)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

KUZO Partners s.r.o.

TOPlist TOPlist