13 206 aktuálních nabídek
od 431 realitních kanceláří a soukromníků
DRINK - realitní kancelář Zdeněk Štěpánek nabízí

Prodej bytu 5+kk 111 m²

Vondřichova, Mladá Boleslav III, Mladá Boleslav

Fotky 9
12 011 640 Kč
V případě více zájemců rozhodne licitace.

Základní údaje

Datum vložení 10. listopadu 2022 ID nemovitosti 72
Plocha pozemku 83 m² Užitná plocha 111 m²
Energetiká náročnost B - Velmi úsporná (i) Konstrukce Zděná
Vlastnictví soukromé Stav objektu Novostavba

Popis nemovitosti

Naše společnost Vám nabízí 12 luxusních bytů v uzavřeném areálu v Mladé Boleslavi v ulici Vondřichova. Ke všem bytům náleží 1-2 parkovací stání s nabíječkou pro elektromobily, terasa, předzahrádka nebo prostorný balkon, menší sklad na patře a technická místnost přímo v bytě. Projekt se skládá ze 4 samostatných vchodů, kde v každém vchodě jsou 3 byty. Díky tomuto rozložení je dosaženo maximálního soukromí. Již ve standardním provedení jsou byty vybaveny dřevěnými podlahami, klimatizací, rekuperací vzduchu a elektrickými předokenními žaluziemi. Ke komfortu, bezpečnosti a maximální úspoře energií přispívá též fotovoltaika na ohřev vody ke každému bytu, zelená střecha, hlídací kamerový systém se záznamem, zabezpečovací zařízení v každém bytě a u bytů s předzahrádkou podzemní nádrž na dešťovou vodu.
Více informací Vám rádi sdělíme na osobní prohlídce buď u nás v kanceláři, nebo si můžeme domluvit prohlídku přímo na stavbě.
Hypotéční úvěry jsou již zajištěny přímo u navázané banky na projekt, kdy stačí dodat pouze Vaše příjmy. Termín nastěhování je v dubnu roku 2023.
Byty jsou dispozičně řešeny jako 3+kk - 5+kk a ceny jsou od 8 - 12 mil. Kč, dle rozlohy a dispozice včetně příslušenství.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Vondřichova, Mladá Boleslav III, Mladá Boleslav
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Tomáš Matějka
Tomáš Matějka
Kontaktovat prodejce
DRINK - realitní kancelář Zdeněk Štěpánek
Reklama
TOPlist TOPlist